O mnie

Hej ;)
Jestem Anka, mam 16 lat, pochodzę z Rogowa- mała miejscowość w województwie łódzkim. Uczęszczam do pierwszej klasy LO im. Bolesława Prusa w Skierniewicach, jestem na profilu o nachyleniu biologiczno-chemicznym. Teraz parę słów o moich zainteresowaniach i o tym jaka jestem, żebyście mogli mnie choć po części bliżej poznać.
Jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałam sobie życia bez tańca. Tańczyłam 4 lata w klubie "Step Dance" taniec towarzyski. Była to naprawdę fantastyczna przygoda i idealny sposób na oderwanie się od szarej rzeczywistości, ale niestety w pewnym momencie mojego życia ze względu na natłok obowiązków związanych głównie ze szkołą, musiałam zrezygnować z tej pasji.
Obecnie interesuję się trochę sportem. Lubię spędzać czas grając w piłkę siatkową, jeżdżąc na rowerze czy biegając. Muszę też wspomnieć, że ogromną przyjemność sprawia mi jazda na nartach. Początki nauki były bardzo ciężkie, może ze względu na nastawienie, bo zawsze kiedy oglądałam narciarzy w tv uważałam ten sport za coś ekstremalnego, ale kiedy przełamałam tę barierę, poszło jak z płatka. Teraz jestem bardzo wdzięczna wszystkim, którzy się do tego przyczynili, gdyż jest to bowiem sport wyjątkowy !
Odniosę się teraz do muzyki, gdyż to właśnie ona wypełnia w moim życiu każdą wolną chwilę. Po prostu nie potrafię bez niej żyć. Gdy zakładam słuchawki, odizolowuje się od otoczenia, jestem tylko ja, moje problemy i te oprawione dźwiękiem słowa, które działają na mnie jak narkotyk. Zazwyczaj słucham rapu, gdyż według mnie ma najlepszy przekaz ze wszystkich gatunków muzyki; wywołuje u mnie chęć do przemyśleń. Pezet, O.s.t.r, Słoń to wykonawcy, których utwory najczęściej przypadają mi do gustu.
Oczywiście mam też dni, kiedy słucham tylko i wyłącznie reggae czy popu, ale bywają one nieczęsto.
Może teraz parę słów na temat, który może zanudzić facetów, na temat zakupów. Jak chyba każda kobieta uwielbiam robić zakupy, kupować rzeczy na zapas i przymierzać ! Szczególnie kupowanie ubrań sprawia mi ogromną frajdę i jest to taki mój lek na całe zło.
Teraz trochę bardziej prywatnie. Jestem towarzyska i uwielbiam dzieci, myślę że duży wpływ na tą cechę ma fakt, iż jestem jedynaczką. Każda chwila spędzana z przyjaciółmi jest na wagę złota. To oni sprawiają, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. To oni tak naprawdę odkryli i ukształtowali u mnie większość cech, więc należą im się wielkie podziękowania, że jestem teraz kim jestem. 
Hm.. upór, to cecha, która może postawić mnie teraz w trochę gorszym świetle, ale zawsze tłumaczę się tak, że taka się urodziłam, bo jestem zodiakalnym baranem. Często podejmuje decyzję zbyt pochopnie, najpierw mówię, potem myślę, zdarza mi się kłócić o rację, których nie mam. Cała ja.
To tyle o mnie.
Zapraszam do czytania moich postów, buziaczki ;*

 Dodatkowo znajdziecie mnie tutaj:

https://www.facebook.com/anna.janik.98

4 komentarze: